KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 16045153

nr 1604 5153

Dalahästar

2 st, 1900-tal, polykrom bemålning på röd botten. Längd: 14 cm. Höjd: 16 cm

Kondition: slitage, färgbortfall, torrsprickor

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 11 mars 2024
kl 20:41:18

7/3 19:55:20 1      Vinnande bud